top of page
 • אפשר לקבל הנחה?
  הנה קישור לרשימה של כמה מקומות שמקבלים מטופלים בתשלום נמוך יותר. *אין לי אחריות על המקומות אני רק מצרפת קישורים ממה שאני מכירה. אם אנחנו לא מתאימים אשמח לנסות לעזור לכם למצוא מטפל אחר באזור שאולי מקבל במחיר נמוך יותר.
 • האם את עובדת בהסדר עם ביטוחים פרטיים או קופות חולים?
  אני לא עובדת בהסכם או הסדר עם קופת חולים או ביטוח פרטי. אבל, יש לי לא מעט מטופלים שמקבלים החזר מחברת הביטוח הפרטי שלהם או דרך קופת חולים. איך עושים את זה? אתם מתקשרים לקופת חולים או לחברת הביטוח ושואלים אותם על החזרים בגין טיפול פסיכולוגי. אני אשלח לכם את התעודות המקצועיות שלי (המופיעות פה ) על מנת שתוכלו להעביר לחברת הביטוח שלי.
 • יש חניה?
  כן יש חניה באזור, וכן יש חניה לשעתיים חינם בחניון הניון שמול הקליניקה.
 • איפה את מקבלת?
  אני מקבלת מטופלים בקליניקה בפתח תקווה ברחוב מוטה גור 5 - "בית זוהר" בניין שנמצא בצידו האחורי של קניון עופר הגדול. קישור לווייז.
 • מה ההכשרה שלך?
  אני פסיכולוגית חינוכית מומחית. קישור לרישיונות משרד הבריאות: רישיונות השכלה: התמחות בפסיכולוגיה חינוכית בשירות הפסיכולוגי-חינוכי בפתח תקווה ובחולון. בעלת תואר שני (M.A) בנוירו-פסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל-אביב יפו. בעלת תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה ובשירותי אנוש מאוניברסיטת חיפה. ​גישות טיפוליות והכשרה מקצועית: עובדת בגישה פסיכודינמית, תוך שילוב גישות נוספות: טיפול בהורים והדרכת הורים טיפול דינמי מוגבל בזמן (מתאים להורים ולמבוגרים) תקשורת מקרבת (Nonviolent Communication -NVC) תכנית התקשרו"ת (התערבות מוקדמת בבעיות התנהגות בגיל הרך). טיפול בגישה הוליסטית רוחנית. ​ מידע נוסף תמצאו כאן: הכשרה והשכלה
 • כמה זה עולה?
  המחיר הוא 450₪ לפגישה של 50 דקות. מידיי פעם האתר יתעדכן בעליית המחירים.
 • מה זה הדרכת הורים?
  ליווי ההורים כתהליך טיפולי בפני עצמו או כליווי לטיפול הפרטני בילד, כוללת בין היתר מתן כלים מעשיים, שמאפשרים לכם להמשיך את התהליך גם בבית כחלק שלם מהחיים של הילד. נוכל לדון ברעיונות כיצד לנהל מצבים מסוימים בהורות שלכם, המלצות לדרכי פעולה. למשל, איך להגיב אל הילד בעת התפרצות זעם או בכי או מצבי חרדה. כדאי לדעת שלא תמיד זה מספיק, לפעמים צריך לעשות תהליך יותר עמוק במסגרת פגישות ההורים, כי אתם לא רק הורים בתפקיד, אתם קודם כל בני אדם, עם שאיפות רצון צרכים ותפיסות משלכם, עם חוויות ילדות וחוויות חיים אחרות שעיצבו את האנשים שאתם היום וגם את ההורים שאתם. אני מאמינה שצריך להבין יחד מה הערכים החינוכיים שלכם כהורים ולפעול על פיהם, לחשוב יחד כיצד ניתן להגשים את היעדים שלכם והערכים שלכם בתוך החינוך בביתכם. חשוב שנגיע לדרכי פעולה שמתאימות לכם – לאופי שלכם, לאמת החינוכית שלכם, למי שאתם כבני אדם וכהורים. לעיתים קשה ליישם את ההמלצות ברמה הפרקטית כי יש דברים אחרים עמוקים יותר שמפריעים.
 • על מה נדבר בפגישה הראשונה?
  בפגישות הראשונות נכיר ואשאל אותכם שאלות כגון אלו: מה סיבת הפנייה שלכם? מדוע בחרתם לפנות לטיפול דווקא עכשיו? מה ניסיתם עד עכשיו שכן עבד, מה ניסיתם שלא עבד? מה הייתם רוצים להשיג מהטיפול? מה אתם מקווים שיקרה? (מטרות וציפיות) מה אתם חושבים הסיבה לקושי של הילד שלכם, הקושי שהביא אתכם לפנות לטיפול? איך הילד רואה את עצמו? האם הקושי שתארתם מפריע גם לו? למה לדעתכם הוא ירצה להגיע לטיפול. רקע משפחתי וסטטוס של ההורים (נשואים/ גרושים/ הורות משותפת/ יחידנים ועוד) רקע משפחתי: מה המצב הזוגי והמשפחתי (הורים נשואים / גרושים/ משפחה יחידנית/ חד הורית/ חד מינית ועוד), כמה ילדים יש לכם. מה החוזקות והכוחות של הילד שלכם? מה אתם אוהבים בו? מה התחביבים של הילד? מה הוא אוהב לעשות? מה אתם אוהבים לעשות ביחד איתו? איך אתם מבלים יחד? איך הייתם מתאריך את האווירה בבית. רקע התפתחותי: איך היה ההריון, הלידה, איך היה כתינוק, האם היו קשיים התפתחותיים, איך השתלב במסגרות החינוכיות, גמילה, אכילה, שינה, מצב בריאותי. המטרה של השיחה שנחשוב ביחד מה אתם רוצים, אעזור לכם להגדיר את הציפיות שלכם והמטרות מהטיפול.
 • מה התדירות של הפגישות?
  התדירות תלויה במטרות שנגדיר. טיפול פסיכולוגי בילדים באופן בו אני עובדת הוא אחת לשבוע פגישה עם הילד. על מנת לאפשר קשר בטוח עקבי ויציב. בנוסף פגישת הורים כאחת לשבועיים או בהתאם לסיכום שנערוך. טיפול פסיכולוגי בהורים/ הדרכת הורים: התדירות היא אחת לשבוע, ולאחר השגת מרבית המטרות או המטרה המרכזית אפשר להפחית תדירות לצורך שימור.
 • איך מתחילים?
  1. שיחת הטלפון הראשונה / אפשר גם לשלוח לי ווטסאפ. שיחת טלפון קצרה. נקבע פגישת היכרות. אענה לשאלות שלכם לגבי התהליך. 2. פגישות ראשונות כשלוש הפגישות הראשונות הן עם ההורים. במידה ויש שני הורים הפגישות יתקיימו עם שני ההורים. במידה וההורים גרושים- הפגישות יכולות להתקיים ביחד או בנפרד עם ההורה השני בהתאם לרצונכם. בכל מצב משפחתי נדרש אישור והסכמה של שני ההורים לתהליך הטיפולי בילד.
 • לילד שלי יש קושי. למה אני צריך להגיע להדרכת הורים?
  כי אתם הדמויות הכי מרכזיות בחיי הילד שלכם. הפגישה הטיפולית עם הילד אומנם בעלת משמעות רבה, אך מדובר בשעה בשבוע ובסופו של דבר אתם אלה שנמצאים עם ילדיכם מרבית הזמן ולכן הוא יזדקק לכם שתמשיכו את הטיפול בבית. נרצה לעקוב יחד אחד מצבו, וכן ללוות אתכם בהתנהלות בבית ובחיי המשפחה
 • למה את פוגשת קודם את ההורים ? ועל מה נדבר בפגישות האלה?
  היכרות הדדית: מומלץ שתכירו אותי לפני שאפגוש את ילדיכם היקר לכם מכל, שתרגישו איתי בנוח ושיש בינינו כימיה. איסוף מידע ורקע על הילד שלכם והמשפחה: מאז ההריון ועד היום- מה סיפור החיים של ילדיכם, מה עבר עליו מאז שנולד, מה עבר עליכם, ועל משפחתכם. הגדרת הציפיות שלכם מהטיפול, המטרות והיעדים הטיפוליים : גם אם אתם לא יודעים – נחשוב על זה יחד. זה טבעי ונפוץ שלוקח זמן לנסח ולחשוב על הציפיות והמטרות מהטיפול. פעמים רבות הדיוק הזה הוא חלק מהתהליך הטיפולי עצמו. נתכנן ביחד את הכנת הילד לקראת המפגש הטיפולי הראשון: גם אם הילד מעוניין בטיפול, נחשוב יחד איך לתווך לילד את סיבת הבאתו לטיפול (כן, גם לילד קטן). נבין יחד איזה מוטיבציות יש לילד שלכם להגיע לטיפול. מה הדברים שמפריעים לו בחייו שאולי רוצה שישתנו. מה אתם רוצים שישתנה. הסבר על החוזה הטיפולי עם הילד: פרטיות, מטרות שלכם, מטרות של הילד, מה נגיד לילד ואיך נשלב בין המטרות.
 • מה קורה בטיפול? ואיך?
  הטיפול הפסיכולוגי נועד לסייע לכם לקדם דברים שחשובים לכם ושאתם רוצים לשפר בחייכם, להעניק לכם תמיכה ועזרה להבין את עצמכם ואת ילדיכם טוב יותר ובעקבות זאת לבחור בדרכים בהן תרצו להתמודד עם מצבים שונים בחיים, באופן שיגרום לכם לפחות סבל ויותר רווחה נפשית. הפגישות נערכות אחת לשבוע קיימת סודיות על הדברים שתשתפו אותי ועל כל הנעשה בחדר הטיפולים. למעט, מקרים חריגים בהם פסיכולוגים מחוייבים לדווח לרשויות על פי החוק (כגון סיכון או פגיעה בחסר ישע).
 • איך מסבירים לילד למה הוא בא לטיפול?
  נתכנן יחד מה תרצו להגיד לילד הספציפי שלכם. לכל ילד נגיד משהו קצת שונה המתאים לו. משל נחשוב מה הילד שלכם רוצה, מה חסר לו, מה מפריע לו, מה הוא היה רוצה לשנות בחיים שלו, בסביבה שלו או בעצמו. בדרך כלל נשלב בין הסיבות שההורים רוצים שיגיע לטיפול לבין הדברים שמפריעים לילד בעצמו או בחייו כדי לגייס את הרצון שלו לשתף פעולה. אני אסביר שאני עוזרת לילדים עם כל מיניי סוגים של קשיים (לדוגמא....) אגיד לילד שפה הוא יכול לצייר, לשחק או לדבר. ואסביר את נושא הפרטיות: לילד מותר להגיד הכל למי שהוא רוצה. אני לא אגיד דבר לאף אחד, אלא אם כן אקבל את רשותו. למעט במקרים של סכנה.
 • מה קורה בפגישה הראשונה שלך עם הילד/ה שלי?
  הפגישה הראשונה עם הילד לרוב נערכת עם אחד ההורים או שניהם (לבחירתכם). זה קורה לאחר הפגישות הראשונות עם ההורים בהן אנו מתכננים כיצד להסביר לילד על סיבת הגעתו. אתם תציגו לו את הסיבה שאתם מביאים אותו לטיפול ונשאל גם אותו מה הוא חושב על כך ומה הוא רוצה עבור עצמו. נסביר לו שגם אתם ההורים מגיעים לטיפול כי הטיפול הוא בכל המשפחה על מנת שלכולם יהיה נעים יותר. אני אסביר שאני עוזרת לילדים עם כל מיניי סוגים של קשיים (לדוגמא....) אגיד לילד שפה הוא יכול לצייר, לשחק או לדבר. ואסביר את נושא הפרטיות: לילד מותר להגיד הכל למי שהוא רוצה. אני לא אגיד דבר לאף אחד, אלא אם כן אקבל את רשותו. למעט במקרים של סכנה. בהתחלה הרבה פעמים ילדים מאוד נבוכים מהמצב של הפגישה הראשונה. ולכן לאחר הצגת הסיבה שאנחנו פה תמיד אפשר לשבור את הקרח על ידי משחק שהילד בוחר או שאלות היכרות קלילות שאציע לילדים. לדוגמא: מה אתה אוהב לאכול? מה אתה אוהב לשחק? מה הצבע האהוב עליך? מה החיה האהובה עליך? איך קוראים לגננת/ מורה שלך? ועוד.
 • כמה זמן הטיפול ייקח?
  יש כמה גורמים שיכולים להשפיע על התקדמות הטיפול: המקצועיות שלי . חומרת הבעיה. לקשיים לוקח זמן להיווצר ולכן גם לוקח זמן לשפר את המצב. הגעה רצופה ועקבית לטיפול מידיי שבוע ולפי הזמנים שנקבעו. שיתוף הפעולה שלכם והפניות שלכם להתמסר לתהליך הטיפול. בשלותו הרגשית של הילד לטיפול: עד כמה הוא רוצה להגיע, עד כמה מרגיש בטוח בטיפול. מידת מעורבות ההורים בטיפול: ככלל, ככל שההורים יותר נוכחים בטיפול ומגיעים בתדירות גבוהה יותר, כך הטיפול יהיה אפקטיבי יותר. מהסיבה שאתם הדמויות החשובות ביותר בחיי הילד שלכם.
 • מה הגישה הטיפולית שלך בעבודה עם ילדים?
  ראשית אני רוצה לרכוש את אמונו של הילד וליצור עבורו מקום בטוח. לגרום לילד להרגיש בנוח ולרצות להגיע לטיפול כדי שנוכל לעבוד יחד לשיפור מצבו. הטיפול בילד מתחיל בשיח משותף עם ההורים שבו מדברים למה הילד מגיע. ננסה להבין מהילד (בהתאם לגילו) את עמדתו לגבי הטיפול. יש המון גישות טיפוליות נהדרות. אני עובדת בעיקר בגישה טיפולית שנקראת פסיכודינמית. מה זה אומר? גישה פסיכודינמית עוסקת בהבנת התכנים העמוקים של הנפש, המודעים והלא מודעים. התחושות הרגשות האמונות המחשבות והחוויות שמניעים אותנו ומשפיעים עלינו, בין אם אנחנו מודעים להן ובין אם לא. כמו כן אני מאמינה בחשיבות היחסים הבין אישיים בהשפעתם על הילד ועל האדם. אחת המטרות של הטיפול בילדים היא לסייע לילד לחזור לתפקוד תואם -גיל ולרווחה נפשית על ידי הפחתת המצוקה, וחיבור לכוחות ולחוסן הקיים בו. במפגש עם הילד אני מאפשרת לו לשוחח, לשחק או לצייר. תוך כדי החוויה והאינטראקציה המשותפת ביני לבין הילד בחדר אני יכולה להתייחס למה שקורה לילד, למה שקורה בינינו ובכך לעזור לו להבין את עצמו טוב יותר וגם לקבל תמיכה, אמפתיה ותיקוף לחוויות שלו. יש ילדים שלא אוהבים לדבר, שמתקשים לדבר או שלא משתפים במילים. לכן כשמטפלים בילדים יש לנו עולם שלם של משחקים שדרכם ובתוכם מתנהל הקשר הטיפולי והחוויות עם הילד. הילד מבטא את עצמו באמצעות האופן שבו הוא משחק וכך אני יכולה כמטפלת להגיב אל מה שהוא מביא ובמידת הצורך ובתזמון הנכון להעלות שאלות ונושאים שלמם הילד הגיע לטיפול.
bottom of page