שאלות ותשובות

אם לילד שלי יש בעיה, למה אני צריך להגיע?

פגישות טיפוליות עם ילדיכם יכולות להיות משמעותיות ביותר. אבל, עדיין מדובר בפעם בשבוע. הילד הצעיר מושפע מאוד מסביבתו המיידית. לרוב מדובר בבית ובמסגרת החינוכית. בתור ההורים אתם המבוגרים המשמעותיים ביותר בחיי הילד שלכם, ולכן יש ביכולתיכם לסייע לו ולתמוך בו בהתמודדות עם קשייו. לכן הגעתכם לטיפול והדרכת הורים הנה עשויה להיות בעלת השפעה רבה על קידום ילדיכם.

כמה זמן יקח הטיפול?

אולי התשובה הזו מעצבנת אבל זה באמת מורכב.

על מנת לתכנן את הטיפול יש להכיר תחילה. משך הטיפול תלוי בגורמים רבים. למשל: מטרת הטיפול, מספר המטרות, עוצמת הקשיים ורמת מורכבותם. יחד עם זאת, לעיתים מה שנראית כבעיה פשוטה יחסית על פני השטח נובעת מקושי רגשי עמוק יותר שעדיין לא מודעים אליו.  

 

איך לקצר את משך הטיפול?

לפתח מודעות כלפי ההורות שלכם והקשיים של ילדיכם. להקדיש לילד זמן איכות שבו אתם כל כולכם נוכחים איתו. הילד זקוק לזה חלק מהבעיות משתפרות כשההורה מקדיש לילד זמן איכות לבד. זה עשוי

לחסוך לכם כמה פגישות אצל הפסיכולוג :)

איך אוכל לדעת אם את יכולה לעזור לי?

אתם יכולים להסתמך על המידע באתר, וגם להתקשר ונברר יחד בטלפון. המטרה שלי לעבוד רק עם לקוחות שאני באמת יכולה לסייע להם. כמו כן, במידה ואין בינינו התאמה, אשמח לנסות לסייע לכם למצוא איש מקצוע מתאים באזור

מגוריכם.

כמה זמן יקח הטיפול?

אני מטפלת בעיקר בגישה פסיכו-דינאמית, אך משלבת גישות נוספות בהתאם לצרכיי המטופל. בעיקר: טיפול בהורים, טיפול דינמי קצר מועד, טיפול בגישה רוחנית.

Cute Girl